Skip to main content

Kultura a akce

o středisku

Festival Happy Family

Festival Happy Family, který se koná většinou na přelomu ledna a února, nabízí zábavný program pro všechny věkové skupiny. Ti nejmenší zažijí dobrodružství na skluzavkách postavených na sněhu nebo při budování iglú, svezou se na bobech ve tvaru auta. Starší děti si vyzkouší slalom na lyžích nebo se zúčastní hodiny líčení. Celá rodina zažije setkání s maskotem Gimmym a s Cavalierem, šarmantním pomocníkem na sjezdovce, který pobaví svou typickou jihotyrolskou ležérností.
Festival Happy Family

Gitschberg Jochtal rockt

Chcete-li se zúčastnit této akce, zavítejte do lyžařského střediska Gitschberg Jochtal na sklonku zimy. Tato rocková akce se většinou koná na konci března. Do horských chat se sjedou hudebníci, kteří nikoho nenechají klidným. Součástí Gitschberg Jochtal rockt je rozmanitý doprovodný program, který zajistí skvělou zábavu po celý den.

Tearna advent

Tato akce, která se koná v městečku Terenten vzdáleném asi dvacet minut jízdy autem od lyžařského střediska Gitschberg Jochtal, přibližuje venkovskou kulturu a tradice týkající se Vánoc. Děti si tam mohou upéct sušenky, pro rodiny je připravena výstava betlémů, vánoční trhy a mini zoo, kde je možné se se zvířátky dokonce i pomazlit. Cesta je lemována pochodněmi a nechybí ani speciální světelné efekty. V tradičních venkovních chýších jsou nabízeny typické místní speciality a ručně vyráběné výrobky. V rámci pohádkové noci u táboráku na hřišti se vyprávějí příběhy pro děti. Celý program doprovázejí vokální skupiny, které navodí tu správnou předvánoční atmosféru.

Zimní dovolená

Gitschberg Jochtal